Mediální partneři

PARTNEŘI

ORGANIZÁTOR

MÍSTO KONÁNÍ

VIII. VELETRH ANALYTICKÉ, MĚŘICÍ A LABORATORNÍ TECHNIKY

CZ EN

LABOREXPO – Nejvýznamnější veletržní událost pro laboratoře ve vědě, výzkumu, průmyslu a komerční i státní sféře.

VIII. ročník veletrhu se uskuteční ve dnech 20. a 21. září 2017 v Kongresovém centru Praha.

Pouze jednou za dva roky je v průběhu dvou dnů v Praze představen široký sortiment přístrojové techniky, laboratorních přístrojů a vybavení laboratoří od nejvýznamnějších výrobců a dodavatelů z celého světa.

V rámci doprovodného programu jsou návštěvníci veletrhu seznámeni s moderními analytickými metodami a laboratorními postupy, nejvýznamnějšími výzkumnými projekty a aktuálními požadavky na legislativu v laboratorní praxi. Nejnovější laboratorní a přístrojová technika je představena během workshopů a seminářů vystavovatelů nebo při zábavných živých prezentacích.

Nejvýznamnější pokroky v inovaci analytické a laboratorní techniky jsou zařazeny do soutěže o Oceněný exponát veletrhu LABOREXPO.

Vstup na veletrh je bezplatný a každý návštěvník má možnost zařadit svou vstupenku do Slosování o ceny, které věnují vystavovatelé a organizátor veletrhu.

Navštivte již nyní Novinky vystavovatelů a seznamte se s aktuální nabídkou laboratorního vybavení nebo slevovými akcemi vystavovatelů a jejich dodavatelů.

Na vaši návštěvu dalšího ročníku veletrhu LABOREXPO v roce 2017 si Vás dovoluje pozvat organizátor – redakce časopisu CHEMAGAZÍN.

© 2016 CHEMAGAZÍN s.r.o. Web design CHEMAGAZÍN s.r.o. Ochrana osobních údajů Mapa stránek Kontakt Zpět na úvodní stránku