Doprava na veletrh

Veletrh se uskuteční v Kongresovém centru Praha (KCP) v místní pražské části Pankrác na jižním konci Nuselského mostu. Výstavní prostory se nacházejí v přízemí budovy KCP.

 

Hlavním vstupem na veletrh je vchod č. 1, který je prvním vstupem do budovy KCP naproti stanici metra Vyšehrad. Pokud přijedete do prostor podzemního parkoviště, vstupujte vchodem č. 5, který je uprostřed budovy.

 

 

Příjezd

Metrem: Trasa "C", stanice metra Vyšehradská, třetí stanice ze směru od Hlavního nádraží.

Autem: Napojit se na severojižní magistrálu procházející centrem Prahy. Směr od jihu - před Nuselským mostem odbočit vpravo a podjet magistrálu ke KCP. Směr z centra od severu - první odbočka na konci Nuselského mostu vpravo. GPS souřadnice: 50.062112, 14.428886.

Parkování: Lze využít parkování v suterénu budovy (os. automobil 50 Kč/hod.) a následně pokračovat osobními výtahy do přízemí a orientovat se směrovými tabulemi ke vchodu na veletrh. Více informací najdete rovněž na stránce Místo konání.

Adresa

Kongresové centrum Praha a.s., ul. 5. května 65, 140 21 Praha 4 - Pankrác.

Více na www.kcp.cz.

 

PARTNEŘI VELETRHU

Partneři LABOREXPO KONFERENCE

Sponzoři LABOREXPO KONFERENCE

Mediální partneři

© 2015 CHEMAGAZÍN s.r.o. | Webové stránky vytvořila CHEMAGAZÍN s.r.o. | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Kontakt | Zpět na úvodní stránku