Mediální partneři

PARTNEŘI VELETRHU

ORGANIZÁTOR

MÍSTO KONÁNÍ

SPONZOŘI LABOREXPO KONFERENCE

partneRSKÉ UDÁLOSTI

VIII. VELETRH ANALYTICKÉ, MĚŘICÍ A LABORATORNÍ TECHNIKY

CZ EN

DOPROVODNÝ PROGRAM VELETRHU LABOREXPO 2017

V rámci veletrhu se uskuteční řada akcí doprovodného programu, které budou se uskuteční v přednáškových sálech Kongresového centra Praha, před jeho budovou u vstupu na veletrh nebo přímo na veletržní ploše.

LABOREXPO KONFERENCE

Dvoudenní blok přednášek zaměřených na prezentaci nových analytických metod a laboratorních postupů. Ve spolupráci s VŠCHT v Praze a Farmaceutickou fakultou Univerzity Karlovy v Hradci Králové bude připravena řada přednášek na téma:
- Moderní analytické postupy pro potraviny a biologicky aktivní látky
- Forenzní a klinická analýza se zaměřením na miniaturizaci

Malý sál v přízemí KCP
- přednášková místnost LABOREXPO KONFERENCE

Více zde....

Konference Moderní technologie pro potravinářský / farmaceutický průmysl

Paralelní konference organizované společností Trade Media International s.r.o. určené především pro zástupce výrobních úseků. Cílem dvou konferencí je nastínit nejmodernější technologie v oboru průmyslového zpracování potravin a při výrobě farmaceutik, léčivých látek, doplňků stravy, vakcín, sér, sportovní výživy apod.

Více zde....

Workshopy a semináře vystavovatelů

Prezentace, semináře a workshopy vystavovatelů zaměřené na prezentaci nových laboratorní metod, přístrojů a laboratorního vybavení.

Více zde....

ŽIVÁ laboratoř

Krátké, interaktirvní a zároveň i zábavné prezentace zajímavých produktů pro každodenní laboratorní praxi, v prostředí reálné laboratoře přímo na veletržní ploše.

Více zde....

Mobilní laboratoře

Těšit se můžete i další zajímavosti a zábavu, jako např. na výbušnou show s ukázkami využití bezpečnostních skříní ASECOS nebo na mobilní laboratoř Retsch. Nezapomeňte si proto přinést i své vzorky na zkoušku jejich přípravy pro následnou analýzou.

Mobilní laboratoř Retsch

© 2017 CHEMAGAZÍN s.r.o. Web design CHEMAGAZÍN s.r.o. Ochrana osobních údajů Kontakt Zpět na úvodní stránku