Mediální partneři

PARTNEŘI VELETRHU

ORGANIZÁTOR

MÍSTO KONÁNÍ

VIII. VELETRH ANALYTICKÉ, MĚŘICÍ A LABORATORNÍ TECHNIKY

CZ EN

SPONZOŘI LABOREXPO KONFERENCE

partneRSKÉ UDÁLOSTI

POZVÁNKA PRO NÁVŠTĚVNÍKY

Základní informace pro návštěvníky

Veletrh LABOREXPO je určený všem pracovníkům laboratoří i ostatním zájemcům o produkty přístroje, techniku a laboratorní vybavení pro analýzách a měření ve vědě, výzkumu, průmyslu, zdravotnictví, službách a státní sféře.

Je zaměřený na základní a aplikovaný výzkum, průmyslový vývoj, výrobu a procesní kontrolu, environmentální analýzy, mikrobiologické a biochemické laboratoře ve zdravotnictví a mnohá další odvětví a obory.

Otevírací doba a místo konání

Termín konání: středa 20. a čtvrtek 21. září 2017.
Otevírací doba: od 8,30 do 16,00 hodin.
Místo konání: Kongresové centrum Praha - veletržní plocha se nachází v přízemí budovy. Jedná se o nejbližší vchod do budovy směrem od stanice metra Vyšehrad (linka metra C).

Proč veletrh navštívit?

Návštěvník veletrhu zde na jednom místě získá kompletní informace o nabídce výrobců a dodavatelů laboratorního vybavení, který se koná pouze jednou za dva roky.

Řada vystavovatelů zde prezentuje nejnovější produkty právě uváděné na trh.

S výrobky se lze osobně seznámit, oslovit přitom jejich prodejce a získat tak všechny potřebné informace o různých výrobcích v jednu chvíli na jednom místě a mít tak okamžitou představu o konkurenčních nabídkách nebo možných slevách a zvýhodněních.

Návštěvník se může zúčastnit doprovodného programu veletrhu. Především dvoudenní LABOREXPO KONFERENCE, na jejíž přípravě se podílejí přední české odborné společnosti  a odborníci z vědy, výzkumu a průmyslu. Další částí programu jsou semináře a workshopy vystavovatelů, kteří zde prezentují nové přístroje a zařízení laboratoří.

Každý návštěvník má možnost zúčastnit se slosování vstupenek o hodnotné ceny.

V neposlední řadě je to navíc ideální příležitost k osobnímu setkání a navázání nových obchodních vztahů ve velmi přátelské atmosféře.

Vstup na veletrh je zdarma. Návštěva veletrhu i jeho doprovodného programu je bezplatná. Odevzdáním vyplněné vstupenky návštěvník obdrží veletržní katalog.

Volnou vstupenku lze získat:

  • stažením z těchto web stránek,
  • jako vloženou přílohu ve vybraných odborných časopisech,
  • od vystavovatelů,
  • na různých konferencích a seminářích,
  • přímo při vstupu na veletrh na Infostánku.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

© 2017 CHEMAGAZÍN s.r.o. Web design CHEMAGAZÍN s.r.o. Ochrana osobních údajů Kontakt Zpět na úvodní stránku