Mediální partneři

PARTNEŘI VELETRHU

ORGANIZÁTOR

MÍSTO KONÁNÍ

partneRSKÉ UDÁLOSTI

IX. VELETRH ANALYTICKÉ, MĚŘICÍ A LABORATORNÍ TECHNIKY

CZ EN

Novinky, slevy a pozvánka na stánek technoprocur CZ

Jedním z exponátů na stánku TECHNOPROCUR CZ bude H-Cube Mini Plus - nejnovější přírůstek rodiny průtočných reaktorů ThalesNano. Objevte jak jednoduché a rychlé je provádět například hydrogenace bez vodíku https://www.youtube.com/watch?v=TYcbNOXMQWw. Reaktor si potřebné množství vodíku vyrobí sám z vody. H-Cube Mini Plus byl postaven tak, aby svou cenou byl zajímavý. Na autokláv můžete zapomenout a mnohem efektivněji a bezpečněji pracovat s H-Cube. H-Cube lze použít i na jiné reakce, nejen hydrogenace. Objednejte si kterýkoliv z modelů řady H-Cube, odevzdejte nám svůj starý autokláv a dostanete slevu ve výši 10 % (toto šrotovné platí do odvolání).

Při objednávce realizované během veletrhu dostanete ještě Laborexpo slevu 10 %!! Pokud tedy v průběhu výstavy Laborexpo objednáte kterýkoliv model H-Cube a odevzdáte nám svůj starý autokláv, můžete mít nový H-Cube s 20% slevou!!

TECHNOPROCUR CZ uvádí na trh zcela novou generaci odpařovacího zařízení TurboVap firmy Biotage. S podporou výrobce do konce roku 2017 přijímáme objednávky s 15% slevou na nový TurboVap.

V únoru 2017 firma Biotage uvedla na trh novou generaci odpařovacího zařízení V-10 Touch, které TECHNOPROCUR CZ představí na svém stánku. Počínaje zahájením Laborexpo, s podporou výrobce do konce roku 2017 přijímáme objednávky se slevou 15 %!!

Sortiment TECHNOPROCUR CZ zahrnuje řadu procesních analyzátorů, jedním z analyzátorů je TOC analyzátor pro velmi čisté vody švýcarské firmy SWAN.

Dlouholetý švýcarský dodavatel TECHNOPROCUR CZ firma SIGRIST proces-photometer právě uvedl na trh průtočný analyzátor pro mikrobiologický monitoring vod Bactosense.

TECHNOPROCUR CZ umožňuje některé přístroje pronajmout. Dle konkrétního typu přístroje jsou různé podmínky pronájmu(dlouhodobý, krátkodobý). Spolu s naším partnerem máme k dispozici dobře vybavenou laboratoř pro testování katalyzátorů, případně vývoj a výrobu katalyzátoru na zakázku. S konkrétním požadavkem se obracejte na tomas.balada@technoprocur.cz.

Na setkání s vámi na veletrhu LABOREXPO 2017 se těší Tomáš Balada - TECHNOPROCUR CZ

© 2018 CHEMAGAZÍN s.r.o. Web design CHEMAGAZÍN s.r.o. Ochrana osobních údajů Kontakt Zpět na úvodní stránku